Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 03.10.2015, 23:56
Mecz naprawde dobry.
Dobrze sie to ogladalo,malo fauli ,gra płynna.

Tylko znowu do h.uja wafla,rywal lepszy o gola.
Wisla w tym meczu byla optycznie lepsza,i gdyby miala to co stworzyla to bysmy ten mecz wygrali,Piast w obronnie jest cienki.Ich jedyną zaleta są te szybkie podania,Wacek i Nespor.......i smutne ze na tą Lige to wystarcza..

Niewiem keidy skonczy sie nasz pech,ilez to Brozek musi strzelac zeby wpadlo,sytuavcja Maczynskiego...9 na 10 to wpada,a tu jak zwykle nie.Ilez my tych podan wymienimy ,kombinujemy zamiast wziasc kopnac z 15 metrow i moze byc cos z tego weszlo.A tak nawet nie dajemy sobie nadziei.

Wkurzony jestem bo mecz mozna bylo wygrac, majac 1;0(jak to k.urwa nie wpadlo/?) ,i potem spokojnie czekac na i tak juz zmęczonego Piasta ... tylko..... jak zwykle brakuje skutecznosci i kogos kto by to kończyl.
natomiast sam mecz ..dawno tak dobrego meczu nie widzialem,mozna by zagrac jeszcze 3 połowe.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.10.2015 o godz. 00:11.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując