|
Stwierdziłem poczekam, nie będę się wypowiadał, po pierwszych 5 kolejkach, bo terminarz był naprawdę ciężki. Niestety to co się dzieje teraz uświadamia mnie, że jesteśmy średniakami tej ligi i jest to też niestety wina naszego trenera. Może zdarzyć się tak, że o 8 będziemy walczyć do ostatniej ligowej kolejki a przy szczęściu Moskala to pierwszy raz zagramy w dolnej części tabeli.
Jestem wściekły! Proszę nie wmawiajcie mi, że mamy słaby zespół kadrowo tudzież za małą kadrę... Solidny bramkarz, solidna obrona, solidna pomoc - Popovic, Mączyński,Guerrier i solidny napastnik. Czy Pogoń tudzież Piast naprawdę przykrywa nas kadrowo? a może umiejętnościami?
Nie byłem fanem Smudy, ale on przynajmniej gwarantował tą 8-kę. Moskal to dla mnie jako trener - zwykły przeciętniak koniec kropka co nie oznacza, że nie mam do niego szacunku.
Nadmieniam, iż obecnie pokonaliśmy 3 najsłabsze drużyny: Lech(widać po tabeli), Podbeskidzie(grali chyba na zwolnienie trenera) oraz Śląsk.
|