TS&ZKS napisał(a):

Możemy pokozaczyć na mieście córuś jak chcesz.
Zawsze możesz odkupić klub i wyłożyć kase na transfery. Będziesz mógł wymagać od siebie.
Również nie pozdrawiam serdecznie.
|
klawiatura to Twoj orez chlopcze , nie pozbawie Cie tego - badz wielki