Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 03.10.2015, 21:36
Piast wygrał zasłużenie, był drużyną lepszą, a przede wszystkim skuteczniejszą. Niestety, ale dopóki nasi zawodnicy nie zaczną podejmować decyzji o strzałach (także, a może przede wszystkim zza pola karnego) miast kombinować do momentu straty piłki, dopóty będziemy tracić punkty. Mam nadzieję, że Kazkowi będzie dane to wytłumaczyć (i przetrenować) swoim zawodnikom w spokoju podczas dwutygodniowej przerwy reprezentacyjnej.
Odpowiedz cytując