Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 03.10.2015, 21:31
śledzę poczynania Wisły bardzo dokładnie przez cały okres, kiedy kibicowanie tej drużynie przynosi głównie frustrację (czyli mniej więcej od drugiego sezonu Maaskanta), a tak niesprawiedliwej porażki chyba jeszcze nie widziałem
Odpowiedz cytując