|
p.r.z.e.p.i.e.r.d.a.l.a.m.y kolejny mecz nie będąc drużyną gorszą. Strach, zgroza i zniesmaczenie. Jest takie słowo na F, które kończy się na "rajerstwo", które opisuje naszą postawę. Tak było ze scyzorykami, Lechią, pogonią, łęczną. Troche k.u..rwa dużo jak na 11 kolejek. Trudno znaleźć słowa żeby opisać frustrację Kibica, który widzi jakieś zręby logicznej gry, a kompletnie irracjonalnym jest to, że są kompletnymi cielakami jeśli chodzi o wynik końcowy. Dobrą drużynę poznaje się jak mówi stare porzekadło po tym, że jak nie idzie potrafią wygrać. My nie tylko tego nie umiemy, ale się tylko nigdy tego nie nauczymy. Dziękuję za uwagę i jako post scriptum napiszę: nie mam kompletnie żadnych oczekiwań co do tego sezonu. Od takiej drużyny nie można niczego wymagać.
Do what you mean and mean what you do.
|