Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 03.10.2015, 21:27
Nie mam już nerwów na oglądanie tego gowna. Przegrywaja i chcą kur wa jego mac do bramki wejść z pilka. No kur wa Barcelona .......ona!!! Uryga fajnie że wychowanek itd ale to nie jest poziom nawet drugiej ligi!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując