|
pie.....ć to bezsensowne klepanie na wjazd do bramki.
siejemy punkty z kim się da poza tymi, którzy są w dupie (amica), chcą wywalić trenera (pbb), wyjątkiem mecz ze Śląskiem.
nikt mnie nie przekona, że nie stać nas na zadomowienie się ósemce, a tu się zapowiada dramatyczna walka na styk, wręcz prosimy się o ogromne kłopoty.
|