Eternit napisał(a):

|
Właśnie, może by tak zmienić nazwę tego tematu na po prostu "Ekstraklasa" i nie bawić się w dodawanie numerków co sezon?
|
To jest najlepsze wyjście, pisałem już o tym kiedyś, ale jak widać wszystko zostało po staremu. Dyskusja trwa tutaj.