Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33272
Stary 01.10.2015, 23:01
Osobiście jestem jakoś dziwnie przekonany, że ta "Nowoczesna" Petru jest mocno przeszacowana w sondażach i w wyborach progu nie przekroczy. Nie chce mi się wierzyć żeby na UD/UW/PD bis chciało aż tyle osób głosować.