Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#559
Stary 01.10.2015, 22:35
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Pieprzycie.... spokojnie uzbieramy +24tys zaklad o dobra flaszke
Też tak stawiam.

Panowie zamiast jojcyć i narzekać - nakręcajcie wszystkich na coś niecodziennego, na coś na czym wstyd się nie pojawić. Takimi smętnymi gadkami (będzie ch...o bo tylko 8-10 tys.) to raczej nikogo nie nakręcicie.
10.10.2015 o godz. 15.30 na R22, trzynastokrotni mistrzowie znów zagrają na naszym stadionie!
Tam trzeba być! Wstyd się na tym meczu nie pojawić!
Odpowiedz cytując