ABGwislakABG napisał(a):

|
Nie, swój podpis sobie dla niepoznaki ustawiłem. W głębi duszy jestem komuchem i mam ściany w sierpy i młoty wymalowane. I na domu jebnąłem sobie czerwoną elewację.
|
Co się rzucasz jak pięciolatek? Wytłumacz czym się kierowałeś zakładając temat o wyborach. w którym na pierwszej stronie lewaki i Petru. Słyszałeś że było losowanie numerów list? Jak się za coś bierzesz to najpierw pomyśl.