Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.10.2015, 22:33
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Nie, swój podpis sobie dla niepoznaki ustawiłem. W głębi duszy jestem komuchem i mam ściany w sierpy i młoty wymalowane. I na domu jebnąłem sobie czerwoną elewację.
Co się rzucasz jak pięciolatek? Wytłumacz czym się kierowałeś zakładając temat o wyborach. w którym na pierwszej stronie lewaki i Petru. Słyszałeś że było losowanie numerów list? Jak się za coś bierzesz to najpierw pomyśl.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując