staszek2309 napisał(a):

|
Wczoraj wymieniałem vouchery na bilety w kasie dla 14 osób. Tylko dwie miały karty kibica i z tym nie było problemów. Reszta osób musiała być wpisana ręcznie do systemu. Trwało to prawie 40 minut, więc jeśli myślicie, że jest to to takie hop siup to możecie się pomylić.
|
Potwierdzam. Jak kupujecie na PESEL to idźcie do kas już teraz. Jeśli będziecie zwlekać, to zostaniecie z voucherem bez biletu i będzie płacz.