Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 01.10.2015, 07:21
Jakby za każdy post z narzekaniem na naszym forum szła złotówka na akcję, to już bylibyśmy blisko osiągnięcia 3 celu. Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał kolega Danpe_. Miło, że będą też Marcyś, Nikola i Zieniu. W przyszłą środę jeszcze podadzą jakieś nazwiska czy to już koniec?
Odpowiedz cytując