|
Jakby za każdy post z narzekaniem na naszym forum szła złotówka na akcję, to już bylibyśmy blisko osiągnięcia 3 celu. Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał kolega Danpe_. Miło, że będą też Marcyś, Nikola i Zieniu. W przyszłą środę jeszcze podadzą jakieś nazwiska czy to już koniec?
|