|
We łbie się niektórym po...robiło. Chcecie Cantoro to wyślijcie po niego samolot do Argentyny, czy gdzie on tam teraz mieszka.
Tylko za swoje pieniądze.
Są piłkarze, którzy grali w Wiśle, którzy za darmo chcą temu klubowi pomóc a wy narzekacie ten be, tamtego nie ma... k..a co za podupcone pokolenie.
|