Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 30.09.2015, 23:24
@49 rozegrał łącznie.

90% nazwisk, które zagrają to nie są legendy więc nie szukajmy dziury w całym. Wiadomo, że na jedno miejsce bylo kilkunastu innych ale nie kazdy moze akurat tego dnia byc wolny. Nie da sie tez 200 innych zaprosic do druzyny. Mysle, ze sporo starych wislackich wyjadaczy bedzie na tym meczu, nie na boisku, a na trybunach.

Pamiętajmy, ze oni nie dostaną za to zadnych pieniedzy, znajdują czas i przyjezdzają dla Wisły. I podziekowania rowniez dla Gorawskiego, mimo tylu lat, ktore minely nie zapomnial, a po odebraniu telefonu od Wisly z zapytaniem "pomozesz?", odpowiedzial "nie ma problemu".
Ostatnio edytowane przez element : 30.09.2015 o godz. 23:37.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując