Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#523
Stary 30.09.2015, 23:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Żeby to jeszcze chociaz facet się z klubem wybitnie identyfikował...np jak Konrad Gołoś. A on po prostu był niezłym grajkiem który spędził u nas 1,5 roku i rozegrał 30 spotkań.
Niektórzy z tych co są w kadrze spędzili raptem rok więcej.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Śmiem twierdzić, że piłkarzy bardziej utytułowanych którzy bardziej zasługują od Gorawskiego na mecz gwiazd Wisły jest ponad 20-30. A sam udział w zdobyciu co najmniej 2 MP mieli tacy piłkarze jak Paulista, Brasilia, Jop, Łobodziński, Strąk, Jirsak czy Dawidowski () a wątpliwe aby któryś z nich wystąpił w tym meczu.
Tak, ale w porównaniu do tych co wymieniłeś tutaj to on dość długo był zawodnikiem podstawowego składu oraz reprezentantem za czasów gry w Wiśle. Łobodziński też grał w podstawowym ale okoliczności jego rozstania raczej wykluczają występ w takim meczu, Jop w sumie też ostatni sezon to lekka rysa na jego karierze w Wiśle, co do reszty wymienionych w cytowanym fragmencie to różnicę między nimi, a Gorawskim napisałem wyżej.

Też liczę, że to jeszcze nie koniec nazwisk.

Ogólnie co do tego kto w takim meczu powinien wystąpić należy się zastanowić jak w ogóle definiujemy piłkarza jako legendę?
Kogoś kto w Wiśle grał dobrze?
Kogoś z kim Wisła osiągnęła sukcesy?
Kogoś kto zostawiał serce na boisku?
Kogoś kto z Wisłą się identyfikował?
Kogoś kto tutaj grał długo? (w tym wypadku np. trzeba uwzględnić realia, dawniej piłkarze nie mogli wyjeżdżać za granicę tak łatwo)
Kogoś kto nigdy nie odstawił jakiejś krzywej akcji bądź skandalu? (i czy tylko chodzi o okres gry w Wiśle czy wcześniejszy/późniejszy też)
Ostatnio edytowane przez R33 : 30.09.2015 o godz. 23:33.
Odpowiedz cytując