Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 30.09.2015, 23:08
R33 napisał(a):Wyświetl post
Miał udział w 2-óch mistrzostwach Polski, oraz przebił się do reprezentacji. Ktoś może powiedzieć, że nie grał dobrych meczy w Wiśle dużo, ale był okres co był wystawiany na swoją nienominalną pozycję (lewe skrzydło). Może faktycznie gwiazda to za duże słowo, ale mimo wszystko czołowy zawodnik. Co do mian legendy to przecież wielu piłkarzy co są w meczowej kadrze na to spotkanie ciężko takimi nazwać.
Żeby to jeszcze chociaz facet się z klubem wybitnie identyfikował...np jak Konrad Gołoś. A on po prostu był niezłym grajkiem który spędził u nas 1,5 roku i rozegrał 30 spotkań.

Śmiem twierdzić, że piłkarzy bardziej utytułowanych którzy bardziej zasługują od Gorawskiego na mecz gwiazd Wisły jest ponad 20-30. A sam udział w zdobyciu co najmniej 2 MP mieli tacy piłkarze jak Paulista, Brasilia, Jop, Łobodziński, Strąk, Jirsak czy Dawidowski () a wątpliwe aby któryś z nich wystąpił w tym meczu. Innych piłkarzy nie wymieniam, bo liczę, że poza obecnymi 21 nazwiskami będzie co najmniej 6 (czyt. Cantoro, Piotr Brożek, Cleber, Kuźba, Dubicki oraz Czerwiec (mimo wszystko)). A skoro jest Motyka, to czemu nie Iwan? Nawałka, Błaszczykowski, Bogdan Zając czy Kulawik już wiemy, że nie mają szans się pojawić.
Odpowiedz cytując