Maxell napisał(a):

|
Trzeba wziąć pod uwagę że ludzie przeważnie kupuje po kilka biletów więc ilość uczestników na stronie ma się ni jak do ilości biletów jak poszła.
|
biletów poszło nieco ponad 4 tysiące, więc tak czy siak szału nie ma
Ludzie chodzący na C muszą się zmobilizować, bo jeśli nie kupią 3 tysięcy biletów do niedzieli to nie będzie oprawy. Taki wydano komunikat...