Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11968
Stary 30.09.2015, 22:45
Maxell napisał(a):Wyświetl post
Trzeba wziąć pod uwagę że ludzie przeważnie kupuje po kilka biletów więc ilość uczestników na stronie ma się ni jak do ilości biletów jak poszła.
biletów poszło nieco ponad 4 tysiące, więc tak czy siak szału nie ma

Ludzie chodzący na C muszą się zmobilizować, bo jeśli nie kupią 3 tysięcy biletów do niedzieli to nie będzie oprawy. Taki wydano komunikat...
Odpowiedz cytując