krzaq12 napisał(a):

|
Bez złośliwości ale ostatnio czytałem że jego majątek daje mu miejsce w 1-szej 100 najbogatszych Polaków, ale nie znajduje się na niej bo nie zgodził się na to. Ma sieć galerii handlowych Gemini Park ale to nie jedyna jego działalność. Nie jestem jego zwolennikiem, nie znam go, nie wiem jakie ma podejście do Wisły ale gdyby chciał mógłby pewnie ją wspomagać.
|
Sonik biedny nie jest. Kilka firm developerskich, własciciel Gemini, Amara i reszta jego zabawek prawdopodobnie dają mu od dawna miejsce w 100 najbogatszych. To tak w ramach oceny możliwości. Pozostają chęci a to już czysta spekulacja.