Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#513
Stary 30.09.2015, 18:27
Ja jutro w kasie kupuję bilet dla siebie, brata i 3 znajomych. Myślę, że w przyszłym tygodniu to się ruszy. Obawiam się czy nie za późno. Oby nie.
Odpowiedz cytując