Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#512
Stary 30.09.2015, 18:25
Czemu do ch.uja pana te bilety tak słabo idą? Czy ludzie są aż tak skąpi W głowie mi się to nie mieści. Przyjdzie mecz z jakąś Legią i tłumy będą waliły, byleby bilety dostać...
Odpowiedz cytując