Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10709
Stary 30.09.2015, 16:04
ale Gargułę bym chętnie zobaczył w meczu Gwiazd. Jakby nie patrzeć, rozegrał u nas wiele meczów przez kilka lat, zdobył wiele ważnych bramek i asyst. A że nie zawsze dobrze grał? Cóż, niewielu takich było
Odpowiedz cytując