|
Viper, w ostatniej kolejce mistrz grał z Górnikiem, a Tobie chodzi o Termalikę. Otóż Legia nie jest mistrzem Polski!!! I mam nadzieję, długo nie będzie. Takie pomyłki mnie wku.wiają, bo są charakterystyczne dla naszych sędziów, któzy potem gwiżdżą pod to założenie.
A co do Łukasza G., to dobrze, że go już u nas nie ma. Stępińskiego też, nic nie grał.
|