Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#506
Stary 30.09.2015, 06:58
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Coś mi się wydaje, że nie uzbieramy tych 380 000!
Skończ biadolić babo. W każdym temacie tylko płaczesz i płaczesz.
380000 uzbieramy spokojnie więc zacznij już płakać bo drugiego celu możemy nie osiągnąć (choć moim zdaniem osiągniemy ).
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 30.09.2015 o godz. 07:00.
Odpowiedz cytując