|
Żadnych kwot 16mln nikt nie podawał panowie "dziennikarze " informowali osobiście już nie wierze w te ich bazgroly i smarowanie Wisły ....
Rav jakie trupy o Genkowie i całej reszcie wiemy już od dawna ... Mówił o tym nasz honorowy prezes ba nawet Bednarz zresztą żadne decycje w tych sprawach jeszcze nie zapadły także jak mogą je wliczac w dług ?
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 29.09.2015 o godz. 22:47.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|