|
chciałbym zauważyć że hasło WISŁA KRAKÓW TO MOJA HISTORIA to nie tylko historia klubu 1997-2015 ale raczej historia 1906-2015 a jak do tej pory nie ma propozycji nagród z sylwetkami wybitnych osób których nazwiska na koszulkach zawisły pod dachem stadionu. Jestem pewien że zaproszenie do projektu na pewno by przyjęli z radością a i dla nas kibiców by była wielka frajda . Pamiętajmy że przed 1999 rokiem też Wisła zdobyła kilka MP a i do tej pory żyją i dobrze się czują piłkarze którzy grali tworząc legendę tego klubu ,legendę która skłoniła B.C. do zainwestowania w nasz klub i pisania nowej historii
|