Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10698
Stary 29.09.2015, 17:46
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ważnym czynnikiem jest to że Stępiński to młody chłopak i ciągle się rozwija piłkarsko. Stąd w przypadku takich młodych piłkarzy kolejny sezon może być przełomowy. Może dla Stępińskiego ten w Ruchu jest właśnie taki? Ponadto Fornalik wystawia go tylko jako napastnika stąd Stepińskiemu łatwiej się gra.

Ja tam żałuję że nie wykupiliśmy go.
a ja nie, bo nie zagrał u nas ani jednego dobrego meczu
Odpowiedz cytując