Ogryzek napisał(a):

Ważnym czynnikiem jest to że Stępiński to młody chłopak i ciągle się rozwija piłkarsko. Stąd w przypadku takich młodych piłkarzy kolejny sezon może być przełomowy. Może dla Stępińskiego ten w Ruchu jest właśnie taki? Ponadto Fornalik wystawia go tylko jako napastnika stąd Stepińskiemu łatwiej się gra.
Ja tam żałuję że nie wykupiliśmy go.
|
a ja nie, bo nie zagrał u nas ani jednego dobrego meczu