|
Zwalnianie trenera to proces ...... Jak Bogus chce zwolnic trenera to go zwalnia i tyle. Mam wrazenie ze Kazka to ciagle zwalniaja ale dziennikarze a zwalniajcie kiedys napewno traficie.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|