Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1619
Stary 29.09.2015, 17:01
zmięty napisał(a):Wyświetl post
Fakty takie, że Wisła od pewnego czasu szuka trenera. I takie, że właściciel już kilkakrotnie domagał się jego zwolnienia, ale RN zdołała go od tego pomysłu odciągnąć.

Zwalnianie trenera to proces, który trwa, a komunikat o zatrudnieniu nowego szkoleniowca jest ostatnim etapem, a nie jego początkiem. Zanim kibice dowiedzą się, że trener stracił pracę, dzieje się wokół tego tematu całkiem sporo.
I serio Wisła hipotetycznie moze płacić 3 trenerom w jednym momencie?
Czy raczej napisałeś tekst byle coś napisać bo o tym ze był temat chłopa z Maribora slyszac było 3 tyg temu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno