Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1618
Stary 29.09.2015, 17:01
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Jeśli tak mają wyglądać analizy potencjału Wisły, nie dziwię się dlaczego kibice są wiecznie rozczarowani...

Piast ma na pewno mocniejszą pomoc od nas. Porównywalny atak, z tą różnicą, że mają wartościowego zmiennika. I ewentualnie słabszą defensywę.
Widzisz, nie do końca zrozumiałeś. Skoro Piast jest przed nami to jest oczywiste ze jego zawodnicy grają lepiej. Ale czy z czystym sercem powiesz ze przed sezonem uznawałes skład Piasta za mocniejszy od Wisły w teorii Nie sadze. Nie tylko ciebie Piast zaskoczył. Bo i mnie i każdego innego kibica ekstraklasy. Chodzi o potencjał. O to ze latal wycisnął w Gliwicach max, a Moskal nie potrafi chłopaków odpowiednio podkręcić. Oczywiscie zaraz sie zacznie larum ze mamy fatalnych piłkarzy i on nie jest w stanie 'bo nawet mourinho w Wiśle nie pomoze' ale fakt jest taki ze w Gliwicach przy potencjale na środek tabeli robią cuda. Tu uwidocznia sie różnica w posiadanych trenerach. Jakbyś my mieli świetny skład to każdy trener byłby ok bo prowadził by samograja. Sztuka jest wykręcić cos ponad oczekiwania i to w Gliwicach ma miejsce. Wisły natomiast kto by nie prowadził tak by grali. Raz zwyciestwo, kilka remisów, raz porażka. Czujesz ta różnice ?