radek2323 napisał(a):

|
Jakie ruchy konkrety poprosze jak już kogoś o czymś chcecie poinformować to dawać fakty a nie domysly
|
Fakty takie, że Wisła od pewnego czasu szuka trenera. I takie, że właściciel już kilkakrotnie domagał się jego zwolnienia, ale RN zdołała go od tego pomysłu odciągnąć.
Zwalnianie trenera to proces, który trwa, a komunikat o zatrudnieniu nowego szkoleniowca jest ostatnim etapem, a nie jego początkiem. Zanim kibice dowiedzą się, że trener stracił pracę, dzieje się wokół tego tematu całkiem sporo.