pomeran napisał(a):

|
Piast ma skład duzo gorszy.
|
Jeśli tak mają wyglądać analizy potencjału Wisły, nie dziwię się dlaczego kibice są wiecznie rozczarowani...
Piast ma na pewno mocniejszą pomoc od nas. Porównywalny atak, z tą różnicą, że mają wartościowego zmiennika. I ewentualnie słabszą defensywę.