Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1616
Stary 29.09.2015, 16:48
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Piast ma skład duzo gorszy.
Jeśli tak mają wyglądać analizy potencjału Wisły, nie dziwię się dlaczego kibice są wiecznie rozczarowani...

Piast ma na pewno mocniejszą pomoc od nas. Porównywalny atak, z tą różnicą, że mają wartościowego zmiennika. I ewentualnie słabszą defensywę.