Hmmmm, no to nie wiem...ta dzisiejsza technika mnie przerasta-hahahhahha...17.09. kupiłem wybrałem- nawet teraz mam w "moich nagrodach" to co wybrałem.....ale pamiętam,że wybierałem opcję dostawy voucherów i koszulek + nazwiska na wirtualnych cegiełkach z dostawą do domu

....Napisałem do Nich z pytaniem....

Bylem przekonany, że odbiorę od kuriera vouchery i wymienię je w kasach na bilety
E: no teraz zajarzyłem

...w kasie dostanę bilety ( kody mam)- szkoda,że koszulki dopiero na listopad......myślałem,że w tych koszulkach dzieciaki pójdą

....Sorry za zamieszanie
