Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#498
Stary 29.09.2015, 16:13
Hmmmm, no to nie wiem...ta dzisiejsza technika mnie przerasta-hahahhahha...17.09. kupiłem wybrałem- nawet teraz mam w "moich nagrodach" to co wybrałem.....ale pamiętam,że wybierałem opcję dostawy voucherów i koszulek + nazwiska na wirtualnych cegiełkach z dostawą do domu....Napisałem do Nich z pytaniem.... Bylem przekonany, że odbiorę od kuriera vouchery i wymienię je w kasach na bilety

E: no teraz zajarzyłem...w kasie dostanę bilety ( kody mam)- szkoda,że koszulki dopiero na listopad......myślałem,że w tych koszulkach dzieciaki pójdą....Sorry za zamieszanie
Ostatnio edytowane przez La Furia Dell' Est : 29.09.2015 o godz. 16:20.
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując