Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1495
Stary 29.09.2015, 12:18
^^ Opcje są różne, może być tak jak w Legii, może być inaczej. Co do obecnego dług, to z wierzycielami można się porozumieć. Wszystko zależny od tego na ile realne będą spłaty. Z tego co widzę, to teraz kluczowym jest spłacenie 3 milionów za zaległe pensję by nie mieć problemów z licencją.

Czy nowy właściciel będzie w stanie spłacić zadłużenie? jeśli faktycznie znajdą sponsora na 2 mln euro, do tego Wawro i Cupiał coś dołożą z własnej kieszeni. To jest szansa na sensowne porozumienie z wierzycielami i spłacenie tego.
Odpowiedz cytując