Viper napisał(a):

|
TS może stać się po prostu właścicielem obecnej spółki. Sama restrukturyzacja długu dokona się przy zmianie właściciela.
|
W jaki sposób technicznie ta restrukturyzacja? Tak jak w Legii?
Pół biedy z kilkudziesięciomilionowym długiem wobec TF, bo powiedzmy, że przy objęciu udziałów się skasuje, ale co z zobowiązaniami zewnętrznymi?
Wg różnych szacunków jest kilka-kilkanaście milinów długów. Czy TS - nowy właściciel SA - będzie w stanie spłacić te zobowiązania?