Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 29.09.2015, 12:09
Viper napisał(a):Wyświetl post
TS może stać się po prostu właścicielem obecnej spółki. Sama restrukturyzacja długu dokona się przy zmianie właściciela.
W jaki sposób technicznie ta restrukturyzacja? Tak jak w Legii?

Pół biedy z kilkudziesięciomilionowym długiem wobec TF, bo powiedzmy, że przy objęciu udziałów się skasuje, ale co z zobowiązaniami zewnętrznymi?
Wg różnych szacunków jest kilka-kilkanaście milinów długów. Czy TS - nowy właściciel SA - będzie w stanie spłacić te zobowiązania?
Odpowiedz cytując