Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1485
Stary 29.09.2015, 07:20
@element

A czy TS nie wystepuje tutaj w roli posrednika?

Cpupiał - TS(kupno za 1 pln) - nowy właściciel(mniejszosciowy?).
Co w tym wypadku z dlugiem wewnetrznym - rozlozony na lata do splaty? (Cupiał moze zamiast płacić bedzie odliczał co roku jakas kwote)


Ciekawe jak by sie to rozkladalo:

pieniedze z biletow/pamiatek/dnia meczowego = ?
pieniadze z C+ = ?
pieniadze od sponsora koszulkowego =?
pieniadze od innych sponsorów?

TS poza 1 mln raczej pieniedzy nie da bo nie ma z czego.
Odpowiedz cytując