konik28 napisał(a):

Czy TS dostaje pieniądze z miasta Kraków ? bo jeżeli tak to klub jak przejdzie do TS to tez będzie dostawał kasę z budżetu miasta )
|
260 tysięcy złotych rocznie. Pieniądze te przekazywane są na konkretne sekcje i wychowanków Wisły. Nie zapominajmy, że Wisła jest najbardziej rozbudowanym klubem w Polsce posiadającym 13 sekcji sportowych. I te pieniądze nie rozpływają się w powietrzu - nad nimi czuwają stałe kontrole; nawet sprawdzane są dane kto ćwiczy w danej grupie wiekowej i dokładny dziennik zajęć.
Kasa idzie przede wszystkim na młodzież, w TS Wisła trenuje blisko 1500 dzieci i młodzieży.
Główny cel statutowy klubu TS Wisła Kraków to szkolenie dzieci i młodzieży, oderwanie ich od gier komputerowych, propagowanie sportowego trybu życia, wychowywanie świetnych sportowców, którzy każdego dnia będą przywozić medale dla Białej Gwiazdy. Misiek otworzył siłownię w której trenuje setki osób dziennie i teraz warunki są jeszcze lepsze. Do tego sekcja kick-boxingu w której jednym z trenerów jest najlepszy polski kickbokser wagi ciężkiej, którego walki pokazuje Polsat Sport.
A niebawem otwarcie sklepu z odżywkami, suplementami i sportową odzieżą w hali Wisły. Żadne papierochy, alkohole, prochy, tylko siłka, sztuki walki i zdrowy tryb życia.