Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1484
Stary 29.09.2015, 06:51
konik28 napisał(a):Wyświetl post
Czy TS dostaje pieniądze z miasta Kraków ? bo jeżeli tak to klub jak przejdzie do TS to tez będzie dostawał kasę z budżetu miasta )

260 tysięcy złotych rocznie. Pieniądze te przekazywane są na konkretne sekcje i wychowanków Wisły. Nie zapominajmy, że Wisła jest najbardziej rozbudowanym klubem w Polsce posiadającym 13 sekcji sportowych. I te pieniądze nie rozpływają się w powietrzu - nad nimi czuwają stałe kontrole; nawet sprawdzane są dane kto ćwiczy w danej grupie wiekowej i dokładny dziennik zajęć.
Kasa idzie przede wszystkim na młodzież, w TS Wisła trenuje blisko 1500 dzieci i młodzieży.
Główny cel statutowy klubu TS Wisła Kraków to szkolenie dzieci i młodzieży, oderwanie ich od gier komputerowych, propagowanie sportowego trybu życia, wychowywanie świetnych sportowców, którzy każdego dnia będą przywozić medale dla Białej Gwiazdy. Misiek otworzył siłownię w której trenuje setki osób dziennie i teraz warunki są jeszcze lepsze. Do tego sekcja kick-boxingu w której jednym z trenerów jest najlepszy polski kickbokser wagi ciężkiej, którego walki pokazuje Polsat Sport.
A niebawem otwarcie sklepu z odżywkami, suplementami i sportową odzieżą w hali Wisły. Żadne papierochy, alkohole, prochy, tylko siłka, sztuki walki i zdrowy tryb życia.
Ostatnio edytowane przez element : 29.09.2015 o godz. 07:08.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując