South napisał(a):

|
Jeśli TF nie daje kasy, to z czego idą przelewy dla piłkarzy ? Z biletów, z pamiątek ?
|
Zwróciliście uwagę, że w artykule jest mowa o 16 mln długu zewnętrznego? Tak wysokiej kwoty nikt dotąd nie podawał. Było 10-12 mln. To nie jest wychodzenie na prostą przynajmniej w kontekście długu.