Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1482
Stary 29.09.2015, 05:21
South napisał(a):Wyświetl post
Jeśli TF nie daje kasy, to z czego idą przelewy dla piłkarzy ? Z biletów, z pamiątek ?
Zwróciliście uwagę, że w artykule jest mowa o 16 mln długu zewnętrznego? Tak wysokiej kwoty nikt dotąd nie podawał. Było 10-12 mln. To nie jest wychodzenie na prostą przynajmniej w kontekście długu.
Odpowiedz cytując