Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 29.09.2015, 00:39
Na razie wiadomości podają tylko Gazeta Krakowska i Przekręt Sportowy ja bym im we wszystko nie wierzył poczekajmy na oficjalne stanowisko klubu i TS -u wtedy będzie wszystko jasne dopiero zwalniali Kazika teraz jak klub zaprzeczył to piszą że nie ma na to czasu ewidentnie nie wiedzą co się w naszym klubie dzieje i dobrze . Jakoś mam dziwne przeczucia że idzie ku lepszemu
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując