Na razie wiadomości podają tylko Gazeta Krakowska i Przekręt Sportowy ja bym im we wszystko nie wierzył poczekajmy na oficjalne stanowisko klubu i TS -u wtedy będzie wszystko jasne dopiero zwalniali Kazika teraz jak klub zaprzeczył to piszą że nie ma na to czasu ewidentnie nie wiedzą co się w naszym klubie dzieje i dobrze . Jakoś mam dziwne przeczucia że idzie ku lepszemu
