|
IMO jeśli zagramy jak z Koroną tylko wykańczając akcje lepiej to wygramy, chyba, że Piast zagra ZNACZNIE lepiej niż ze Śląskiem.
@edit - w sumie to nasza liga, żaden wynik nie będzie zaskoczeniem.
Powód: JzS
Ostatnio edytowane przez PiVoSH92 : 28.09.2015 o godz. 20:04.
|