Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.09.2015, 20:04
IMO jeśli zagramy jak z Koroną tylko wykańczając akcje lepiej to wygramy, chyba, że Piast zagra ZNACZNIE lepiej niż ze Śląskiem.

@edit - w sumie to nasza liga, żaden wynik nie będzie zaskoczeniem.
Powód: JzS
Ostatnio edytowane przez PiVoSH92 : 28.09.2015 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując