|
Byłem dzisiaj po bilety: bez kolejek, ale cały czas ktoś pod kasami się kręcił. Kupowałem łącznie 9 biletów, w tym 5 na PESEL i trwało to mega długo. Jeśli zabieracie znajomych, którzy nie mają karty kibica to polecam wybrać się do kas teraz - na kilka dni przed meczem, może być ciężko.
A poza tym podbijajcie temat - czas zabrać się w końcu za kupowanie biletów.
|