czy to Kazka wina ze ma 12-13 zawodowych zawodnikow w kadrze - w tym paru parodystow ktorzy nie umieja wykorzystac dziecinnych sytuacji jak w meczu z Korona czy Leczna ? ze o karnym nie wspomne

? z takim Jankowskim to i Mourinho by wywiesil Biala Flage ....jakbys wiezyc dziseiejszym newsom to na szczescie Kaziu bedzie mial spokoj narazie od Cupiala i tej bandy dojacych go z kasy przydupasow w zarzadzie