|
^^ Jeśli chodzi o milion złotych to podejrzewam, że dla Pana Wawro i jego kolegów nie jest większym problemem wydanie jednorazowo takiej sumy. Zaznaczam tu, że jednorazowo. To nie to samo co zdeklarowanie się na stałe wpłacanie miliona rocznie. Prawnie nie ma przeszkód, by wpłacił to celowo na konto TS.
Fakt jednak taki, że jak wykłada tyle kasy z własnej kieszeni to znaczy, że faktycznie może być jakiś sponsor z konkretną ofertą. Tylko wpierw chce by sytuacja klubu była czysta i klarowna.
|