Temat
:
[XI Kolejka] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 3 października, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono
Offline
#
6
28.09.2015, 13:39
Jak "czechosłowacy" nie postawią autobusu w bramce i zagrają otwarty futbol jak na lidera przystało ,to o wynik jestem spokojny...
3:1 dla nas...
Pauwe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pauwe
Znajdź inne posty napisane przez Pauwe