Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.09.2015, 13:39
Jak "czechosłowacy" nie postawią autobusu w bramce i zagrają otwarty futbol jak na lidera przystało ,to o wynik jestem spokojny...

3:1 dla nas...
Odpowiedz cytując