Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1610
Stary 28.09.2015, 12:39
Kiedyś podsłuchałem przemowę trenera bodajże w okręgówce. Przemowa miała ten sens, że:
"Jak wam stawiają autobus w bramce, to napier.....cie w niego tak długo, aż stwierdzi, że sam się odsunie"

Taka metoda przydałaby się w Wiśle - poobijać autobus, jak jeden z drugim dostanie w głowę, to będzie inaczej się ustawiał i zrobi się miejsce na tiki - takę i wjazdy do bramki z piłką.

Niestety od czasów Sobola chyba tylko Dudka miał jeszcze stosowną petardę w nodze, reszta nie wychylała się z siłą strzału ponad ligę...
Czesiu... Co ty robisz zarazo