element napisał(a):

3. Cupiał nie odchodzi, uwalnia się od TF i ładuje kasę z własnej kieszeni
Czy moje przypuszczenia z wczoraj się sprawdzą ? news z dzisiaj.
|
Miałem takie same przemyślenia. Za dużo Cupiał w to włożył, także emocjonalnie, żeby się pozbyć klubu ot tak. Spodziewam się że przekaże Wisłę do TS, ale dalej będzie miał dużo do powiedzenia. Tyle, że już jako osoba prywatna, bez żadnych hamulcowych z TeleFoniki.
Może to i lepiej dla nas?