Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1463
Stary 28.09.2015, 09:59
element napisał(a):Wyświetl post
3. Cupiał nie odchodzi, uwalnia się od TF i ładuje kasę z własnej kieszeni

Czy moje przypuszczenia z wczoraj się sprawdzą ? news z dzisiaj.

Miałem takie same przemyślenia. Za dużo Cupiał w to włożył, także emocjonalnie, żeby się pozbyć klubu ot tak. Spodziewam się że przekaże Wisłę do TS, ale dalej będzie miał dużo do powiedzenia. Tyle, że już jako osoba prywatna, bez żadnych hamulcowych z TeleFoniki.
Może to i lepiej dla nas?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując