Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1608
Stary 28.09.2015, 09:29
Kompletnie bym się nie czepiał trenera w tym meczu. Wisła zagrała podobnie jak w meczu z PBB, z tą różnicą że tam szybko padła bramka a tu nie. Korona nie istniała, widać było u naszych piłkarzy że im zależy, że się starają, Zupełnie inaczej niż w końcówce poprzedniego sezonu. Takie mecze się zdarzają i trzeba wziąć to na klatę.
Real też walił głową w mur przez 90 minut a chyba nikt nie powie że nie mają odpowiednich wykonawców...