1. TS Wisła przejmuje piłkarzy
2. Prowadzone są rozmowy z inwestorem/ sponsorem
3. Cupiał nie odchodzi, uwalnia się od TF i ładuje kasę z własnej kieszeni
Czy moje przypuszczenia z wczoraj się sprawdzą ?

news z dzisiaj.
Cytat:
Według doniesień "Dziennika Polskiego" Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków pożyczy Wiśle Kraków SA kwotę miliona złotych, dzięki czemu do końca września br. spółce uda się spłacić wierzycieli i dzięki temu nie powtórzy się sytuacja sprzed roku, kiedy to ukarani zostaliśmy ujemnymi punktami.
Ponadto - jak czytamy w "Dzienniku Polskim" - negocjacje o powrocie piłkarzy pod "skrzydła" Towarzystwa Sportowego - wkraczają w decydującą fazę i wszystko wskazuje na to, że spółka zostanie przejęta w przeciągu najbliższych tygodni.
Według informacji "Dziennika Polskiego" TS Wisła prowadzi rozmowy m.in. z jedną z niemieckich firm, która byłaby gotowa współfinansować klub z ul. Reymonta. Jej właściciel jest ponoć gotowy sponsorować Wisłę kwotą 2 mln euro rocznie. Ponadto z prywatnych pieniędzy, a nie Tele-Foniki, Wisłę nadal sponsorować zamierza Bogusław Cupiał.
|