Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 27.09.2015, 20:37
Wydaje mi się, że jednak C+ mogło by w tej sprawie chociaż coś spróbować zrobić. Ale chyba wszystkim, a w szczególności klubowi spod znaku nauki jazdy jest to na rękę.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując